Nowoczesny osprzęt elektryczny we współczesnych aranżacjach

Urządzając wnętrze, warto zwrócić uwagę na spójność wybieranych form, materiałów oraz dodatków. Jeśli pomieszczenie ma mieć wystrój rustykalny, to takie powinny być wykorzystane do jego aranżacji meble oraz elementy wykończeniowe; a jeśli ma zostać utrzymane w stylu nowoczesnym, to koniecznie należy postawić na dodatki i wykończenie w takim właśnie stylu.

Pamiętajmy, że w wystroju wnętrza istotne znacznie mają elementy osprzętu elektrycznego. Gniazda i włączniki światła wpływają nie tylko na funkcjonalność, ale również na wygląd pomieszczeń. Dlatego tak istotne jest, by zostały dopasowane do stylu, który zastosowano w konkretnej aranżacji.

Stylistyka nowoczesnego osprzętu

Do nowoczesnych wnętrz doskonale pasuje osprzęt marki Livolo. Znajdziecie go na stronie sklepu elektrycznego Gajwer. To niezwykle eleganckie włączniki, które dobrze komponują się z minimalistycznym, a zarazem efektownym wystrojem. Ogromne znaczenie ma tutaj ich elegancki design. Całkowicie gładka, wykonana z hartowanego szkła powierzchnia stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Pośrodku panelu sterowania zamiast klasycznego przełącznika jest dotykowy przycisk zaznaczony graficznie za pomocą kółka. Sterowanie oświetleniem odbywa się właśnie za pomocą oznaczonego kółkiem sensora.

Trwałość dotykowych włączników

Wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji włączników Livolo gwarantują ich trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Hartowane szkło nawet po wielu latach użytkowania nadal wygląda doskonale. Jest odporne na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Jest też niepalne, dzięki czemu włączniki Livolo nie stwarzają dodatkowego zagrożenia na wypadek pożaru. Ich ogromną zaletą jest szczelna obudowa. Dzięki niej włączniki pozostaną bezpieczne dla użytkowników przy przypadkowym zachlapaniu wodą.

Funkcjonalność osprzętu Livolo

W nowoczesnych wnętrzach liczą się funkcjonalne rozwiązania. Włączniki Livolo zdecydowanie do takich rozwiązań należą. Sterowanie oświetleniem za pomocą dotyku jest bardzo wygodne. Wystarczy delikatne dotknięcie opuszkiem palca zaznaczonego na panelu sensora, by oświetlenie się włączyło albo wyłączyło. Co więcej, sterować światłem można też za pomocą pilota. W tym celu należy zamontować włączniki oznaczone symbolem “R” i oczywiście dokupić współpracującego z nimi pilota. Wygodę, jaką gwarantuje takie rozwiązanie, trudno przecenić. Możliwość zdalnego sterowania oświetleniem bez konieczności podchodzenia do panela sterowania sprawdza się w wielu sytuacjach. Wystarczy wyobrazić sobie, że chcemy wyłączyć światło po ułożeniu się do snu.

Osprzęt Livolo w wielokrotnej ramce

Dużą zaletą osprzętu Livolo jest modułowa budowa. W wielokrotnej ramce obok włączników światła inwestor może zamontować inne elementy, takie jak na przykład gniazda elektryczne, ściemniacze światła, przyłącza multimedialne oraz włączniki przeznaczone do sterowania roletami lub żaluzjami. To ogromny atut, który poszerza możliwości aranżacyjne we wnętrzu i korzystnie wpływa na jego funkcjonalność.

Dodatkowe zalety

Warto zwrócić uwagę na to, że panel sterowania jest podświetlany, co pozwala łatwo zlokalizować go w ciemności. Umieszczone na środku panelu kółko świeci się na kolor niebieski lub kolor czerwony, zależnie od tego, czy oświetlenie zostało włączone, czy wyłączone. Podświetlany panel wpływa na bezpieczeństwo użytkowników, którzy nawet po zmroku potrafią bezbłędnie trafić do miejsca, w którym został zamontowany. Inwestor, który zdecyduje się na montaż takich włączników, może wybierać spośród modeli w różnych kolorach. Wśród najpopularniejszych należy wymienić włączniki dotykowe w kolorze czarnym, białym, złotym i szarym.

Włączniki Livolo to doskonała alternatywa dla klasycznego osprzętu. Znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dzięki nim wnętrze staje się nowoczesne, efektowne pod względem wizualnym i funkcjonalne.

Udostępnij wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

Close